SMS půjčka Mutuo až do 5000 Kč

SMS půjčka Mutuo až do 5000 Kč
geralt / Pixabay

Jestliže se už člověk rozhodne, že si půjčí nějaký obnos peněz, očekává svižné vyřízení. Už jste se setkali s vyřízením půjčky pomocí SMS zprávy? Jde o jednoduchou a rychlou formu podání žádosti o půjčku. Díky esemeskám se půjčují hlavně nižší částky, což se může hodit například v době čekání na výplatu.

Půjčka do výplaty snadno a rychle

SMS půjčka Mutuo vám může poskytnout částky v rozmezí od 1000 Kč do 5000 Kč. Při úplně první půjčce počítejte s omezením vypůjčené částky na maximálně 1000 Kč. Půjčku musíte nejprve řádně splatit, abyste měli nárok na další půjčku. Druhé půjčení od Mutuo je možné do maxima 2.000 Kč. Částka se s každým novým půjčením zvyšuje až do společností poskytovaného maxima 5000 Kč! O půjčku si mohou zažádat fyzické osoby s trvalým pobytem na území České republiky.

Kvalitní půjčka na cokoliv

Půjčku Mutuo získáte na cokoliv – půjčka je neúčelová. Splatnost půjčky j předem dohodnuta. První půjčka musí být splacena do patnácti dní. Druhá a každá další půjčka má o něco delší splatnost – 22 dní. Jestliže vám připadá tato lhůta pro zaplacení příliš krátká, máte možnost si zažádat o prodloužení splatnosti. Doba odkladu splatnosti je uskutečnitelná až na dva týdny.

Přečtěte si také:  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

U odkladů se musí počítat s placením poplatku za každý započatý týden. Od druhé půjčky budete mít týden splatnosti zdarma.

Půjčka je k dispozici bez poplatků předem za posouzení. K vyřízení půjčky nejsou potřeba žádné ručitelské závazky a ani se nebude provádět zástava majetku. Úroky se nahrazují předem danými poplatky. Konkrétně se jedná o sumu 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.
Možnost sjednání půjčky máte telefonicky a pomocí SMS zpráv.
Jde to učinit odkudkoliv z ČR. Není problém si vyplnit i online žádost. Vzhledem k rychlému vyřízení půjčky se můžete spolehnout i na brzké poslání peněz. U první půjčky získáte peníze poštovní poukázkou a od další na bankovní účet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *