Pegas – nebankovní půjčka

Pegas - nebankovní půjčkaKdo umí dobře vyjít penězi? Zrovna vy, ale momentálně jste měli nečekané vydání? Snad druhý zájemce potřebuje zase půjčku na koupi nového automobilu, motocyklu nebo okružní jízdy kolem světa.

Každý má jiné potřeby, a také jinak drahé! Někdy stačí půjčení peněz, aby se člověk přiblížil ke svým dávným snům…

Rychlá nebankovní půjčka

Pegas nebankovní půjčka vám pomůže s rodinným rozpočtem velice snadno a rychle. U společnosti Pegas se dají půjčit částky od 50000 Kč až do úžasných 500000 Kč.Konkrétní částka půjčení se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti. Klienti si mohou půjčit maximálně ve výši 50-90% tržní hodnoty nemovitosti.

Úročení se odvíjí podle výše půjčky a sjednané doby splatnosti. Půjčku si můžete vzít jako neúčelovou, tedy s využitím na cokoliv, bez potřeby sdělovat účel půjčky poskytovateli. Splatnost půjčky je stanovena v době od tří do patnácti let. Předem nebudou vyžadovány žádné poplatky. Budete platit jenom administrativní poplatek po vyřízení nebankovní půjčky.

Přečtěte si také:  Výhodná půjčka od Home Credit

Půjčka se zástavou nemovitosti

Pegas nebankovní půjčka se poskytuje svéprávným osobám od osmnácti let. K další podmínce poskytnutí patří možnost dát do zástavy nemovitost. Výhodou je, že nemusíte shánět žádné ručitele, zástava na nemovitost je v tomto případě dostačující.

Interní odhadce společnosti se dostaví na osobní prohlídku nemovitosti a určí její tržní hodnotu. Za zastavovanou nemovitost lze mít nejen rodinný dům, ale také družstevní byt, byt v osobním vlastnictví, pozemek atd. Nemovitost by se měla nacházet ve vlastnictví žadatele, ale připadá v úvahu i majetek třetích osob.

Sjednání půjčky ihned

Žádost o půjčku můžete snadno vyplnit online. Na webových stránkách společnosti Pegas naleznete formulář a po jeho odeslání vás zkontaktují zástupci firmy. Záloha se vyplácí do dvou až 3 dnů.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *