Profi Credit

Profi Credit nabízí nebankovní půjčky na různé účely. Společnost Profi Credit patří už dnes mezi známé poskytovatele nebankovních půjček. Dlouhodobé zkušenosti a pobočky v jiných zemích vám mohou být zárukou kvalitních služeb. Od Proficredit si můžete půjčit hned v několika variantách. Podnikatelská půjčka na účet je ve výši od 30 000 Kč do 300 000 Kč. Fyzické osoby si půjčují v částkách od 10 000 Kč do 166 000 Kč.

Profi Credit vám půjčí až 4999 Kč

Zájemci o půjčky prokazují svou bonitu. V případě, že chcete půjčit jenom několik tisícovek, máte možnost si půjčit až 4 999 Kč bez potřeby doložení příjmu. Poskytnuté půjčky (v různých výších) se používají na cokoliv – nedokládá se účel poskytnutí. Je zcela na vás, jak vypůjčenou sumu využijete.

O půjčku nejlépe zažádáte pomocí online formuláře, který stačí vyplnit níže. Posléze se můžete těšit na zprávu, zda došlo ke schválení nebo zamítnutí. Půjčku si mohou vzít zaměstnané osoby, ženy na mateřské dovolené, osoby na rodičovské dovolené, OSVČ, právnické osoby a důchodci. Po schválení dojde k vyplacení peněz do 24 hodin na váš bankovní účet. Jestliže bude zjištěno, že nemáte dostatečně zajištěnou půjčku, lze ručit nemovitostí. Také se bonita zvýší díky spoludlužníkovi nebo ručiteli. Patříte ke starším občanům s věkem nad sedmdesát let? Potom počítejte s nutností mít ručitele.

Půjčka bez poplatku předem

Doba splatnosti je od dvanácti do 48 měsíců. Úvěr do 4999 Kč se splácí po dobu 9 až 12 měsíců. Minimální věk žadatelů musí být 18 let. K posouzení půjčky doložíte dva doklady totožnosti, zaměstnanci dodají čestné prohlášení o příjmu, důchodci kopie důchodového výměru nebo ústřižek aktuální složenky. Dokládají se případné jiné příjmy – výživné, sociální dávky apod. Vyžaduje se trvalý pobyt na území České republiky.  Jde o tzv. revolvingový úvěr, splatíte část půjčky a můžete čerpat další peníze. Tento typ úvěru poskytuje i společnost Cofidis – revolvingový úvěr.

Žádejte o půjčku Profi Credit