Půjčka Tommy Stachi

Půjčka Tommy StachiO půjčce můžete uvažovat z mnoha důvodů. Už jste se rozhodli, kde si půjčíte na nové auto, modernizaci domu, na zahradní nábytek nebo na školné do zahraničí? Využít můžete také služby společnosti Tommy Stachi, která se specializuje na osobní půjčky. Spolehnout se můžete na rychlost posuzování a vyřízení.

Půjčka Tommy Stachi je k dostání od 3000 Kč do 100 000 Kč. O půjčku mohou požádat zaměstnanci, živnostníci a také senioři. Zaměstnanci budou k posouzení potřebovat dva doklady totožnosti – občanský průkaz a jeden další doklad. Dále doloží pracovní smlouvu a výplatní pásku za uplynulý měsíc. Ještě budou potřebovat výpis z účtu, kde bude připsána výplata za poslední měsíc.

Živnostníci budou předkládat dva doklady totožnosti, živnostenský list, daňové přiznání za poslední rok. Ještě doloží vydané faktury za poslední dva měsíce a bude ještě třeba mít výpisy z bankovního účtu za poslední dva měsíce. U seniorů se vyžadují dva doklady totožnosti a doklad o vyplacení důchodu za minulý měsíc.

Tip pro čtenáře: srovnánejte si půjčky pro podnikatele na tomto webu

Půjčka Tommy Stachi potěší každého, kdo nechce sdělovat na co využije peníze z půjčky. Půjčka se totiž poskytuje jako neúčelová, tedy lze ji investovat do čehokoliv. Splatnost půjčky je předem dána ve smlouvě. Dohodnutá doba se pohybuje na dvanáct nebo osmnáct měsíců – pro nové klienty. Jestliže si budete brát půjčku od Tommy Stachi  již poněkolikáté, lze vám navrhnout delší dobu splácení – až do 24 měsíců.

Přečtěte si také:  Raiffeisen stavební spořitelna vám ukáže směr k pěknému bydlení

Půjčka se poskytuje bez poplatku předem. Nemusíte shánět žádné ručitele, protože se nevyžadují. Do částky 100 000 Kč se nevyžaduje ani žádné jiné zajištění – zástavou nemovitosti apod. už během sjednávání půjčky se dozvíte kolik celkem zaplatíte včetně poplatků – úroků. Půjčku si lze sjednat osobně na pobočce nebo online způsobem – zde si stačí na webových stránkách společnosti vyplnit připravený formulář.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *