Rychlá půjčka od HK Investment

Rychlá půjčka od HK InvestmentPotřebujete peníze rychle a bez vyřizování obsáhlé dokumentace? Chcete si půjčit od nebankovní společnosti, protože u banky jste nepochodili? Poskytování půjček je dnes pohodlnou a rychlou záležitostí. Mnohdy nemusíte ani nikam chodit osobně a peníze budete mít na účtu v bance už druhý den.

Různě vysoké částky nabízí HK Investment s.r.o., konkrétně se jedná o půjčky ve výši od 20 000 Kč do 30 000 Kč. Půjčit si mohou občané České republiky, kteří dosáhli plnoletosti, resp. je jim už 18 let.

Rychlá půjčka od HK Investment

Každý zájemce o půjčku může počítat s individuálním posuzováním své žádosti. Posuzuje se také schopnost splácet půjčku. Rychlá půjčka od HK Investment se poskytuje jako bezúčelová – peníze můžete využít na cokoliv chcete nebo potřebujete. Účel poskytovatele v tomto případě nezajímá.

Tip pro čtenáře: pro porovnání menších půjček do 10000 Kč si přečtěte tento článek

Splácení půjčky probíhá pravidelně v dohodnutých splátkách. Doba splácení je možná od dvanácti do 48 měsíců. V případě, že seženete peníze již před termínem splatnosti, není problém půjčku zcela splatit předčasně. Posouzení a vyřízení půjčky je zdarma – respektive bez poplatků předem. Dělá vám problémy vymyslet, kdo vám půjde na půjčku ručit? Můžete si ulevit, protože k půjčce od HK Investment nejsou potřeba žádní ručitelé. Půjčka se dokonce poskytuje bez zástav na movitý nebo nemovitý majetek.

Přečtěte si také:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Roční úročení půjčky činí poplatek p.a. 20%. Jak si o půjčku požádáte? Nejsnadněji to jde online cestou. Připojíte se na webové stránky společnosti, kde naleznete formulář k vyplnění. Jakmile ho kliknutím odešlete, bude se posuzovat vaše žádost.

Informace o schválení nebo zamítnutí dostanete cca do dvanácti hodin. Posléze vás zkontaktují zástupci firmy telefonicky a domluvíte se na konkrétních podmínkách půjčky. Doložíte požadované dokumenty a bude vám poslán návrh smlouvy a podmínky. Pak očekávejte ještě jeden telefonát, domluvu schůzky, podpis smlouvy a předání peněz v hotovosti.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..