Home Credit půjčka má své výhody

Některé nebankovní společnosti již na našem území fungují řadu let a spousta lidí si zvykla na jejich poskytované služby. U Home Credit můžete získat různé druhy půjček, které se dávají v částkách 10 000 Kč do 150 000 Kč. Už je vám jasné kolik si půjčíte, ale potřebujete více informací? Některé vám právě přinášíme.

Kdo může požádat o půjčku od Home Credit?
Home Credit půjčka je hotovostní půjčka, kterou si můžete sjednat několika způsoby. Záleží jenom na vás, který způsob je vám nejmilejší. O půjčku se žádá telefonicky, online způsobem nebo na osobně na pobočkách České pošty.

  • vyžaduje se plnoletost žadatelů
  • žadatelé o půjčku musí mít stálý měsíční příjem
  • dokládají se 2 doklady totožnosti, občan České republiky předkládá platný občanský průkaz + 1 další doklad – např. řidičský průkaz, rodný list, cestovní pas nebo zbrojní průkaz
  • vyžadují se také údaje o firmě, pokud jste OSVČ – adresu, přesný název, IČO, telefon

Roman K., Jihlava: Home Credit půjčku jsem si zařídil jednoduše telefonicky. Šlo to rychle a hlavně v klidu.

Home Credit půjčka telefonicky

Home Credit půjčka se poskytuje bez poplatků. Vyřízení je zcela zdarma. Pokud si chcete půjčku vyřídit telefonicky, nejprve zavoláte na bezplatnou linku 800 700 762. Také máte možnost si vyplnit online formulář a následně se dočkáte toho, že se vám ozvou odpovědní pracovníci sami. Pro telefonický hovor si připravte 2 platné doklady totožnosti. Splácení půjčky je možné maximálně na 84 měsíců, minimálně se smlouvy uzavírají na splácení po dobu 12 měsíců.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky

Konkrétní doba splácení se odvíjí podle vypůjčené částky. Dobu splácení si můžete sami zvolit, k dispozici je vám kalkulačka pro hotovostní půjčky, kde si vše snadno zjistíte. K výhodám patří, že poctivé splácení Home Credit půjčka odměňuje vracením splátek. Čím víc splatíte, tím víc vám bude vráceno.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *