Kredia SMS půjčka

Kredia SMS půjčkaPůjčky v menších částkách se stávají stále populárnějšími. Kredia rovněž poskytuje krátkodobé půjčky v nižších částkách. Jsou dostupné po vyplnění online žádosti u úplně první půjčky od Kredia a posléze už si můžete vybrat i možnost si půjčit prostřednictvím SMS zprávy.

První žádost o půjčku u Kredia

První půjčka od Kredia může být v maximální částce 1000 Kč. Nejprve proběhne registrace na stránkách a posléze obdržíte email a potvrzovací SMS, kde budete informováni o schválení nebo zamítnutí půjčky. Pak bude na vaši adresu poslána rámcová smlouva, kde bude obsažen také ověřovací kód. Jakmile vyplníte ověřovací kód, získáte půjčený obnos. Smlouvu pošlete zpátky na adresu spol. Kredia – na její náklady. U druhé půjčky je umožněno půjčení maximálně 2000 Kč, od třetí 3000 Kč a od čtvrté 4000 až společností poskytované maximum 10 000 Kč.

Kredia SMS půjčka – splácení půjčky

Půjčka je krátkodobá a pro vrácení obnosu máte možnost si vybrat splatnost na 15, 22 nebo 30 dní. Vždy budete předem vědět, kolik vrátíte i se stanovenými poplatky (nahrazují úroky).  Ostatně zájemci o půjčku mají možnost si online zjistit, kolik bude činit konečná suma při půjčení konkrétní částky po dobu vybraných dnů. Pokud vám nebude vyhovovat navrácení půjčky i s poplatky ve stanoveném termínu, je nutné se předem domluvit s Kredia, kde se domluvíte na jiném řešení.

Přečtěte si také:  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

Půjčka bez udání účelu
Půjčka od Kredia se poskytuje na cokoliv – nebudete uvádět žádné konkrétní účely ani dokládat faktury apod. O půjčku si může požádat každý plnoletý občan s trvalým pobytem na území České republiky. Nedokládá se potvrzení o vašich příjmech, proto je možné poskytnutí peněz také plnoletým studentům, důchodcům, invalidům, nezaměstnaným  či ženám na mateřské dovolené. U půjčky se nevyžadují žádní ručitelé ani zástava nemovitého nebo movitého majetku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..