Aerofin – Férová půjčka

1Aerofin poskytuje půjčky, které se vyřizují velice snadno a hlavně rychle. Nižší částky se vám budou hodit třeba v době před výplatou nebo při povinnosti zaplatit nějaké extra výdaje, se kterými jste v určenou dobu nepočítali. Jak si půjčit u nebankovních poskytovatelů, abyste později nelitovali či nemuseli platit skryté poplatky apod.? Podmínky musí být dány jasně a předem, tak jak je tomu u Aerofin půjčky.

Férová půjčka Aerofin se poskytuje v částkách až do 4 999 Kč. Jedná se o rychlou půjčku, kde není nutné prokazovat příjem. Nemusíte se tedy zdržovat sháněním potvrzení do zaměstnavatele o vašem průměrném příjmu, nebo dávat dohromady dokumenty z vaší podnikatelské činnosti.

Díky tomu lze půjčku poskytnout také nezaměstnaným osobám, ženám na mateřské dovolené, důchodcům, invalidům nebo plnoletým studentům. Půjčenou částku můžete libovolně využít na cokoliv chcete – půjčka je neúčelová a nikoho nebude zajímat, jak využijete půjčené peníze.

Splatnost půjčky je možná až na dobu šesti měsíců. Konkrétně bude splácení probíhat v šesti předem stanovených měsíčních splátkách. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit, pokud získáte finance na vyrovnání dříve. O posledním dni splatnosti je potřeba, aby již bylo vše vyrovnáno. V případě, že vám nevyjde placení včas, můžete si požádat o prodloužení jednotlivé splátky. To se musí uskutečnit písemně na dobu o maximálně 30 dní.

Přečtěte si také:  Kredia SMS půjčka

Můžete se spolehnout, že se nebudou vyžadovat žádné poplatky předem za posouzení a vyřízení půjčky. Prodloužení splátky je zpoplatněno částkou 500 Kč. Půjčka se poskytuje bez ručitelských závazků – nemusíte tedy žádného ručitele shánět. Místo úroků jsou předem dané částky – poplatky, které nahrazují úročení. Výhodou je, že přesně víte, kolik máte zaplatit. Pro posouzení žádosti stačí vyplnit formulář online na stránkách společnosti Aerofin. Následně budete kontaktováni o podrobnostech půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..