Online půjčka Cresco – rychlé peníze

Online půjčka
stux / Pixabay

Nemáte zrovna dobré předpoklady k tomu, abyste si našetřili dostatečnou sumu? Dělá vám potíže si správně rozložit výplatu a ke konci měsíce nemáte skoro ani na nákup potravin? Půjčky jsou řešením v době, kdy se vyvrbí nečekaná situace, anebo když se rozhodnete investovat do věci či služby, kterou hodláte následně pravidelně splácet. Rychlou půjčku vám poskytne také společnost CRESCO GROUP s.r.o.

Online půjčka Cresco na cokoliv

Online půjčka Cresco na cokoliv se dá využít na libovolné potřeby, protože je poskytována jako neúčelová. Nemusíte tedy vymýšlet to nejlepší využití pro půjčku, ale půjčíte si na cokoliv. Půjčka je dostupná pro zaměstnance, podnikatele (OSVČ), státní zaměstnance a důchodce.

Jestliže vás zajímají pouze nižší částky k půjčení, není nutné dokládat příjmy. Klientům musí být osmnáct až 65 let. Dalším požadavkem na půjčku je, že si mohou žádat jen občané České republiky. K vyřízení budete předkládat občanský průkaz plus jeden další doklad totožnosti. Zaměstnanci nebo OSVČ také potřebují údaje o firmě – adresu, telefon, IČO, přesný název.

Přečtěte si také:  Kredia SMS půjčka

Půjčka bez poplatků předem

Když si chce někdo půjčit, nerad vydává zbytečně peníze. Půjčka bez poplatků předem znamená, že nebudete platit nic za přijetí a posouzení žádosti. Kkdyž vám půjčku zamítnou, nic nevydáte zbytečně. Cresco rychlá online půjčka je možná od 10.000 Kč do 150.000 Kč. Splatnost půjčky je umožněna až do maximálně 84 měsíců. V případě zájmu není problém si požádat o odložení splátek. Odklad splátek se povoluje až na čtyři měsíční splátky. V případě, že dodržíte dohodnuté splácení včas, bude se vám vracet polovina úroků.

Žádost o půjčku jednoduše a pohodlně

Žádost o půjčku lze realizovat na webových stránkách společnosti. Díky online způsobu si zařídíte sami půjčku pohodlně a rychle. K půjčce se nevyžadují ručitele.

  1. Dobrý den, zajímalo by mě, kolik se přeplatí při půjčce 150000, na 84 měsíců. Děkuji Máchová

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..