Dinero – finance & reality – půjčka do výplaty

půjčka do výplatyPůjčky vám mohou negativně i pozitivně ovlivnit život, záleží na vás, jak je uchopíte, pochopíte a hlavně budete řádně splácet. Půjčky od nebankovních společností se dnes dají sjednat celkem snadno. Už jste si vybrali svého favorita mezi poskytovateli půjček? Dinero – finance & reality poskytuje půjčky v nižších sumách. Vlastně vám může skvěle vytrhnout trn z paty třeba několik dní před očekávanou výplatou.

Půjčky rychle a snadno – půjčky do výplaty

Dinero – finance & reality poskytuje půjčky v částkách od 500 Kč do 4.999 Kč. Půjčka je vhodná pro osoby s věkem od dvaceti do 75 let. Pro posouzení žádosti o půjčku je potřeba platný občanský průkaz. Dále doložíte číslo bankovního účtu a mobilního telefonu. Výhodou je, že se nemusí dokládat pravidelné příjmy.

Peníze na cokoliv
Půjčku si můžete vzít na cokoliv, protože se vás nikdo nebude ptát na účel použití peněz. Splatnost půjčky je stanovena na 15, 21 a 30 dnů. Splatnost se sjedná podle vašich potřeb a možností. V případě, že vám přijde tato doba hodně krátká, lze požádat o prodloužení. To lze učinit dle potřeby až třikrát, k čemuž postačí poslání SMS zprávy. Posouzení a vyřízení půjčky je zcela zdarma – nebudou po vás vyžadovány žádné poplatky předem. Nepotřebují se ručitelé ani zástava majetku. Žádost o půjčku máte k dispozici online na webových stránkách, ale je také možné si zažádat osobně na pobočkách společnosti Dinero – finance & reality.

Přečtěte si také:  Online půjčka Cresco – rychlé peníze

Osobní návštěva pobočky

Při osobní návštěvě v kanceláři trvá schválení nebo zamítnutí okolo deseti minut. Pobočky jsou vám k dispozici ve  městech a okresech Brno – město, Brno – venkov, Kuřim, Znojmo, Tišnov, Blansko, Boskovice, Třebíč a Vyškov. Na pobočkách dochází k vyplacení hotovosti, ale můžete si nechat peníze poslat i na váš bankovní účet. Půjčka je vyřízena velice rychle a nenahlíží se do registrů dlužníků, tím pásem mají šanci na půjčku i osoby s nějakými resty placení.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..