Česká spořitelna nabízí jistotu a důvěru

Půjčka pro každého
PublicDomainPictures / Pixabay

Finanční trh se rozděluje na dvě hlavní kategorie – bankovní a nebankovní sektor. Tyto dvě skupiny mají mnohé odlišnosti v nabízených službách. Banky nabízí nejen půjčky a hypotéky, ale i pasivní financování, jako je ukládání peněz na účet či finanční transakce. Kdežto nebankovní společnosti se zaměřují pouze na poskytování půjček a hypoték.

Jistě každý občan České republiky zná Českou spořitelnu, která se může pyšnit dlouholetou tradicí. Česká spořitelna má kořeny až v roce 1825, kdy začínala jako Spořitelna česká. Od roku 1992 je Česká spořitelna akciová společnost, která obsluhuje téměř 5,3 milionů klientů. Toto číslo hovoří o pevném postavení na českém finančním trhu. Česká spořitelna se stala Nejdůvěryhodnější bankou roku 2011 a stále více navyšuje své číslo týkající se počtu klientů.

Jestliže Vás však Česká spořitelna nezaujala nabídkou hypoték, ani Vám nic neříká Komerční banka či ING, pak se obraťte na nebankovní sektor. Od roku 1997 působí na českém finančním trhu společnost Home Credit, která se zaměřuje na spotřebitelské financování v České republice. Home Credit poskytuje nákupy na splátky, auto na úvěr, ale velké oblíbenosti se těší právě její neúčelová půjčka. Home Credit nabízí sjednání neúčelové půjčky (porovnání půjček na diskuzním fóru)  prostřednictvím telefonu, nebo internetu.

Přečtěte si také:  Rychlá online půjčka

Nadchnout Vás může v nebankovní oblasti i společnost Provident, která se zaměřuje na nabídku výhodných půjček. Provident je společnost, která byla založena v roce 1997, a za dobu své existence se může pyšnit rychlým nárůstem klientů. Provident půjčka Vás nadchne snadným splněním podmínek a také úrokem, který se už tolik od bankovní půjčky neliší. Rozhodněte se pro takovou instituci, která je pro Vás výhodná, přináší Vám skvělé podmínky, a přitom rychlé vyřízení půjčky. Na výběru banky, nebo společnosti pro půjčení peněz si dejte záležet.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *