Nebankovní dům – půjčka do výplaty

70Kdo by se nepotýkal s finančními problémy? Vyskytují se stále častěji a člověku dá opravdu hodně práce, aby je správně zvládl a nepropadl se do nemilosrdné exekuce. Pokud si půjčíte a budete řádně splácet, nemůže se vám stát, že přijdete exekucí o peníze nebo majetek. Nebankovní dům je jednou z nebankovních společností, které se soustředí na půjčky s extra rychlým vyřízením.

Kolik si můžu půjčit?
Nebankovní dům poskytuje částky od 500 Kč do 10 000 Kč. Pozor však na podmínky pro úplně nové klienty – zde musíte počítat s omezením půjčky na částky od 500 Kč do 2000 Kč. V případě, že půjčovací proces podstoupíte několikrát bez problémů, můžete získat maximální sumy, tedy od 500 Kč do 10 000 Kč. O půjčku se mohou zajímat pouze občané ČR, kteří vlastní platný občanský průkaz. Zároveň musí mít žadatelé věk od dvaceti do 68 let. K vyřízení půjčky je potřeba vlastnit také mobilní telefon.

Půjčka na cokoliv

Ano, i půjčka od Nebankovního domu nevyžaduje udávání účelu použití a vypůjčené peníze můžete použít na cokoliv se vám zrovna hodí. Půjčka musí být splacena nejpozději do patnácti dnů. Žádné poplatky předem nebudete platit a nebudete potřebovat ani ručitele, což je určitě plusem, protože dnes se vám málokdo zaručí za půjčku. Za půjčení se nepožaduje ani zástava na majetek.

Přečtěte si také:  Aerofin – Férová půjčka

Kolik zaplatíte navíc? Úroky nejsou v tomto případě stanoveny, ale jsou dány poplatky k určité výši a době splatnosti. Všechno musíte společně splatit v dojednaném termínu, aby nebylo přistoupeno k sankcím. Například u půjčky 1000 Kč vrátíte za 15 dní 1200 Kč, u půjčky 2000 Kč do 15 dní vrátíte 2400 Kč apod. Pro sjednání půjčky stačí vyplnit online formulář s osobními údaji. Pokud dojde ke schválení, budou se peníze převádět váš bankovní účet. Můžete zajít také přímo do kanceláře, kde lze získat hotovost.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..