Objevte kouzlo americké hypotéky

americké hypotékyPotřebujete získat peníze na libovolný účel, ale chcete mít podobně výhodný úrok jako při klasické hypotéce, u níž musíte dokládat, že půjčené peníze byly využité skutečně na účely bydlení? Pak není nic jednoduššího než si vzít americkou hypotéku. Tato hypotéka k nám přišla skutečně z Ameriky, kde se tento typ úvěru nazývá Home equity loan. Je tam oblíbená a čím dál více spokojených zákazníků má i u nás. V České republice je dnes velmi často využívaným produktem.

A co si můžete pořídit v rámci americké hypotéky? Je to pouze na vás. Peníze použijte dle své libosti. Kupte si automobil, jeďte na dovolenou, zaplaťte si studia. V oblibě ji mají i podnikatelé.Americkou hypotéku vám mohou poskytnou banky. My vám však nabízíme nebankovní produkt. Proč a kdy ho využít? Pokud jste v registru dlužníků, banka vám nepůjčí. My do registru nenahlížíme, a proto s námi americkou hypotéku získáte snadněji. Nečekejte se svými sny, až nashromáždíte dostatek peněz. To někdy může trvat dlouhou dobu. Splňte si vše, co chcete, s nebankovní americkou hypotékou.

O americké hypotéce

Hypotéka představuje střednědobý až dlouhodobý úvěr, jehož doba splatnosti trvá 5 – 30 let. Může ho získat fyzická či právnická osoba. Výše hypotečního úvěru je omezená tím, jak je klient schopný úvěr splácet a také odhadem ceny nemovitosti, kterou dotyčný ručí. Odhad této nemovitosti provádí bankovní odhadce. Banka, ale i nebankovní poskytovatelé půjčují různé procento z odhadované ceny nemovitosti. U hypoték bez povinnosti prokazování příjmů je to kolem 50%. Hypotéku si může vzít osoba starší osmnácti let. Důležité je také, aby byl klient dost mladý na to, aby mohl hypotéku splatit v předdůchodovém věku.

Hypotéky dělíme na dva typy:

  • běžné hypotéky: Jsou účelové, to znamená, že klient musí dokládat použit úvěru na investice do bydlení, tj. na koupi domu či bytu, rekonstrukci, výstavbu, atd.
  • americké hypotéky: Jsou bezúčelné, tudíž si je jedinec může vzít, na co chce, nejen na bydlení
Přečtěte si také:  Úvěr na cokoliv až do 300 000 Kč

Rozlišujeme tak tyto hypoteční úvěry:

  • anuitní: Budete splácet stejnou měsíční splátku po celou dobu splácení.
  • progresivní: Ze začátku budete platit menší splátku, která se vám bude v průběhu let navyšovat. Tato možnost je výhodná pro mladé lidi, kteří očekávají, že během let budou mít kariérní postup a s ním i více peněz.
  • degresivní: Ze začátku budete platiti více a měsíční splátky se budou postupně snižovat. To je dobré pro ty, kteří mají něco našetřeno a mohou tedy zpočátku splácet více peněz.

Úvodem o americké hypotéce

Americká hypotéka představuje úvěr, za který ručíte nemovitostí, která je v osobním vlastnictvím, nejčastěji to bývá dům či byt (další informace nalezenete na http://hypoteky-srovnani.eu/americka-hypoteka-resi-vase-problemy/). Výhodou americké hypotéky je, že si ji můžete vzít na cokoliv. Kvůli této výhodě je zde vyšší úrok než u klasických hypoték, které jsou určené na bydlení. Ovšem tento úrok je menší než u běžných úvěrů. Znamená to, že se vám nevyplatí, chcete-li peníze skutečně využít na bydlení. Potřebujete-li však peníze na cokoliv jiného, je pro vás americká hypotéka ideální volbou.

Nebankovní americká hypotéka

Pro koho je americká půjčka určená? Americká půjčka je tu pro všechny, kteří potřebují v krátké době půjčit více peněz a mohou ho zajistit bytem či domem. Nemovitost určená k bydlení, kterou chce klient ručit, se musí nacházet na území České republiky, musí být zkolaudovaná, pojištěná a je nutné, aby byla ve vlastnictví žadatele o hypotéku.

One comment

  1. Dlouho jsem uvažovala nad hypotékou, obyčejnou nebo americkou. Americkú jsem si zvolila, protože neni tak komplikovaná a nedostupná. Splátky jsem si spočítala v hypoteční kalkulačce a konečne bydlím ve svém.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..