Omega půjčka – půjčka do 5 000 Kč

fill / Pixabay

nedostatkem financí si můžete poradit díky půjčce, která vám dá možnost splácení nebo zaplacení ve stanoveném termínu. Pro dny před výplatou se vyplatí realizovat speciální půjčky před výplatou, které mají krátkou dobu splatnosti a jasně dané podmínky. Omega půjčka vám umožní uzavření půjčky jednoduše a rychle, a to v částkách od 1000 Kč do 5000 Kč.

Žádáte o půjčku Omega poprvé? Potom počítejte s tím, že je zde omezení a prvně si můžete půjčit maximálně 3000 Kč. K půjčce nemusíte shánět ručitele. Půjčku snadno sjednáte online způsobem. Na internetových stránkách najdete jednoduchý formulář k vyplnění. Po rychlé registraci všechno vyplníte a potom požádáte o půjčku v  požadované výši. Vše je vyřízeno asi do patnácti minut. Peníze se pak převádějí na váš účet u banky.

O Omega půjčku si mohou požádat občané České republiky s věkem minimálně osmnáct let. U se vyžaduje, aby neměli žádné nedoplatky a nezaplacené resty z minulosti, protože dochází ke kontrole záznamů v registrech dlužníků. Ke své žádosti o Omega půjčku budete rovněž potřebovat číslo bankovního účtu a funkční číslo mobilního telefonu. Osobní jednání kvůli podpisu není potřeba. Nevyžaduje se ani doložení průměrného příjmu od vašeho zaměstnavatele nebo z podnikání.

Přečtěte si také:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Půjčku Omega můžete použít na cokoliv, protože se jedná o bezúčelovou půjčku. Splatnost půjčky je stanovena na dobu od sedmi do třiceti dnů. V případě, že vám tato lhůta bude činit potíže, máte možnost si včas požádat o prodloužení splatnosti  o sedm nebo čtrnáct dní. Pokud dojde k prodloužení půjčky musíte počítat se zaplacením stanoveného poplatku za tuto službu.

Za vyřízení půjčky se však neplatí žádné poplatky předem. Pouze budete vyzváni k zaplacení 1 Kč na účet společnosti, aby se mohlo ověřit číslo vašeho bankovního účtu. Pro stálé klienty jsou připraveny různé bonusy a zvýhodnění.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..