Úvěr na cokoliv až do 300 000 Kč

Úvěr na cokoliv
FirmBee / Pixabay

Úvěr na cokoliv patří k nejžádanějším formám půjčky, protože mnoho lidí nemá zájem sdělovat účel půjčky, anebo prostě potřebuje pokrýt více věcí a služeb najednou. Úvěr na cokoliv od společnosti Cofidis vás tedy zbaví povinnosti se zabývat jedním účelem pro vaši půjčku.

Úvěr na cokoliv od Cofidis je k dostání v částkách od 20 000 Kč do 300 000 Kč. Jde tedy o slušnou částku, kterou se dá mnohé zaplatit.

Splácení úvěru na cokoliv

Délka splácení úvěru je možná v době na 12 nebo 24 měsíců. Splácení probíhá v pravidelných měsíčních splátkách. Jestliže získáte extra peníze, máte možnost kdykoliv zaplatit mimořádnou splátku. Rovněž je povoleno úvěr úplně splatit předčasně a obejde se to bez sankcí, tedy zdarma můžete váš úvěr zaplatit mnohem dříve, když si našetříte více peněz. Úvěr se poskytuje bez poplatků předem.

K žádosti o půjčku nebudete muset shánět žádné ručitele, ale můžete mít na úvěru zavázaného spolužadatele/spolužadatelku. Výše úroků se odvíjí podle vypůjčené částky a dohodnuté doby splácení. Veškeré náležitosti k půjčce se snadno vyřizují online způsobem. Vaše žádost o půjčku bude posouzena velice brzy – jedná se o cca deset minut. Jakmile dojde k vyřízení půjčky, peníze se převádějí na vámi uvedený účet v bance.

Přečtěte si také:  Vyplacení exekuce vás zbaví velkých nepříjemností

Pro koho je určena půjčka na cokoliv?

Půjčka se dá snadno získat, pokud splníte následující podmínky:

  • patříte k občanům České republiky a jste ve věku nad 18 let
  • doložíte příjem nebo důchod
  • nebudete mít žádné záznamy v registrech dlužníků

K vyřízení půjčky budete potřebovat oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii OP spolužadatele a nesmí chybět ani kopie druhého dokladu totožnosti – může se jednat např. o cestovní pas, řidičský průkaz, rodný list… Dále nezapomeňte na potvrzení o výši příjmu, kopii výpisu z účtu v bance, kdy dodáte poslední měsíční výpis.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..