Cash For Life půjčka do výplaty

Cash For Life půjčka do výplaty
martaposemuckel / Pixabay

Rychlá půjčka do výplaty se hodila už mnohým osobám a většina si mohla říct, že jim pomohla. Také společnost Cash For Life nabízí rychlé půjčky do výplaty, které vám pomohou překlenout krátké období vašich finančních potíží. Cash For Life – rychlá půjčka do výplaty se poskytuje v částkách od 1 000 Kč do 10 000 Kč. Půjčit si můžete skutečně na cokoliv, protože žádné důvody půjčení netřeba uvádět poskytovateli.

Cash For Life půjčka do výplaty bez potvrzení o příjmu

K půjčce nemusíte dokládat potvrzení o vašem příjmu. Z toho vyplývá, že půjčka je dostupná také pro osoby s žádnými nebo minimálními příjmy. O půjčku si mohou požádat plnoletí studenti, ženy na mateřské dovolené, momentálně nezaměstnané osoby, osoby pobírající starobní nebo invalidní důchod.

O půjčku si mohou požádat občané s věkem od osmnácti do 65 let. Musí se jednat o muže a ženy s českým občanstvím. Rovněž se vyžaduje bezdlužný stav u společnosti CASH FOR LIFE. K vyřízení půjčky budete dále potřebovat platný občanský průkaz a fungující mobilní telefon.

Půjčka bez ručitele a bez zástavy

Cash For Life půjčka do výplaty nevyžaduje přítomnost ručitelů a ani není potřeba provádět zástavu na majetek. Vyřízení a posouzení půjčky je zdarma, nemusíte se ani obávat žádných skrytých poplatků. Nejsou stanoveny úrokové sazby, ale dané poplatky. Splácení je stanoveno včetně poplatku a vy vše zaplatíte najednou – půjčku a domluvený poplatek. To vše musí proběhnout v předem sjednaném termínu.

Přečtěte si také:  Door půjčka brzy u vás doma

Splácení půjčky

Doba splatnosti může být stanovena na 7 dnů, 15 dnů, 21 dnů, 30 dnů. Do termínu splacení si také můžete požádat o prodloužení splácení o dalších 15 dnů. Prodloužení splácení je možné učinit celkem třikrát – prodloužíte si tedy splácení až o 45 dnů. Půjčka se sjednává online – zaregistrujete se na příslušných webových stránkách a odešlete žádost k posouzení. O půjčku můžete žádat také SMS zprávou.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *