SMS půjčka na cokoliv

Potřebujete velice rychlou půjčku? Hodí se vám taková půjčka, kde nemusíte chodit do sídla společnosti a tam čekat na vyřízení? Můžete zvolit online způsob vyřizování, anebo ještě lépe půjčku pomocí zaslání SMS zprávy. Klikpujcka.cz poskytuje SMS půjčky do výplaty ihned a bez požadavků na obsáhlou dokumentaci.

Přilepšete si několik tisícovek…

SMS půjčka na cokoliv do výplaty je velice žádaným artiklem pro osoby, které se náhle ocitnou ve finanční tísni a vědí, že brzy se jejich situace zlepší a budou moci vše splatit v požadovaném termínu. Klikpujcka.cz poskytuje zájemcům částky od 500 Kč do 5000 Kč. Půjčit si mohou fyzické osoby ve věku plnoletém, tedy nad 18 let.

Zájemci musí patřit mezi občany České republiky s trvalým pobytem na území ČR. Jakmile budete podávat žádost o půjčku, pamatujte, že se bude dokládat pravidelný příjem. Při úplně první žádosti bude nejprve nutné provést registraci vaší osoby do systému Klikpujcka.cz, kde budete zadávat některé osobní údaje.

SMS půjčka na cokoliv

Půjčka má výhodu, že ji využijete na cokoliv, protože se jedná o bezúčelovou půjčku a má libovolné využití. Nebudete nic platit předem za posouzení a vyřízení, půjčka se dává bez poplatku předem. Doba splatnosti nebankovní půjčky je možná na jeden, dva, tři nebo čtyři týdny.

Přečtěte si také:  Home Credit půjčka má své výhody

Pokud ale budete mít zájem, je možné si tuto lhůtu prodloužit tím, že požádáte o prodloužení. K půjčce se nepotřebují ručitelé a ani se nevyžaduje žádná jiná zástava.

Splácení půjčky

Místo úroku se platí stanovené poplatky, které budete znát předem. Za každých tisíc korun na 7 dní zaplatíte 100 Kč. Ke splacení za 7 dní si připravíte v případě půjčky 1000 Kč částku 1100 Kč. Za každých půjčených 1000 Kč zaplatíte za dobu splácení 14 dnů 200 Kč, na 21 dnů 300 Kč a na 28 dnů 400 Kč.

Peníze získáte rychle, protože se odesílají na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Je možné si nechat poslat peníze poštovní poukázkou na adresu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *