Supermoney – půjčka do výplaty

Supermoney – půjčka do výplatyPůjčka na cokoliv se může hodit každému, protože peníze můžete použít na momentální potřeby a i v případě, že se na poslední chvíli rozhodnete je využít zcela jinak, nikoho to u poskytovatele nebude zajímat. K velkým výhodám nebankovních půjček patří jejich rychlost celého posouzení, vyřízení a předání peněz. Supermoney jsou tu pro vás rovněž s rychlou nabídkou peněz. Půjčka do výplaty je k dispozici v částkách od 1 000 Kč až do 4 999 Kč.

Účel půjčky a nutnosti k žádosti

Výhodou půjčky Supermoney je, že nebudete uvádět účel úvěru a peníze posléze využijte na cokoliv chcete a potřebujete. Poskytnutí půjčky má samozřejmě i určitá pravidla, která je nutné absolvovat. Za prvé se zaregistrujte na webových stránkách Supermoney. K vyplnění online žádosti budete využívat také svého platného občanského průkazu, čísla vašeho bankovního účtu a čísla používaného  mobilního telefonu. K posouzení není třeba dokládat potvrzení od zaměstnavatele s průměrným příjmem.

Půjčka se vyřizuje online způsobem a nebudete muset chodit na žádné osobní schůzky nebo na pobočku společnosti.  půjčka v minimálních částkách do 4. 999 Kč je vyřízena velice svižně a rovněž je rychlé i vyplacení peněz. K vyplacení peněz dojde okamžitě po sjednání a vyřízení půjčky. Peníze se převedou na váš bankovní účet, nebo se mohou poslat poštovní poukázkou – v tomto případě počítejte s delším doručením, dle pravidel pošty. Obyčejně jde ale i o termíny cca do 24 hodin. Pro půjčku nemusíte shánět ručitele, zástavu majetku a ani se nevyžadují žádné poplatky předem.

Přečtěte si také:  Propracované malé půjčky pro občany

Splácení a prodloužení půjčky

Splatnost půjčky je na čtrnáct nebo třicet dnů, ale tento termín jde prodloužit o maximálně deset dní. Prodloužení půjčky je zpoplatněno. U půjčky jsou jasně dané poplatky, například půjčka ve výši 1 000 Kč má poplatek za 14 dní 170 Kč, za 30 dní 250 Kč. Půjčka ve výši 2 000 Kč má poplatek za 14 dní 340 Kč, za 30 dní 500 Kč nebo půjčka ve výši 4 000 Kč má poplatek za 14 dní 680 Kč, za 30 dní 1 000 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..