Výhodná půjčka od Home Credit

Půjčka od Home Credit
PDPics / Pixabay

Půjčka od Home Credit a.s. je snadnou cestou k okamžitému získání půjčky menšího finančního obnosu. Půjčka lze nyní bez problémů vyřídit na více jak 1500 poštách u nás.

Home Credit nabízí hotovostní úvěr v rozmezí 10 000 – 15 000 Kč, bez nutnosti udávat účel půjčky, nebo hotovostní spotřebitelský úvěr až do výše 150 000 Kč (jedná se o tzv. telefonní půjčku, kterou lze vyřídit jednoduše z pohodlí domova).

Výplata obou půjček probíhá vždy hotovostně na vybraných pobočkách České pošty.

Půjčka od Home Credit – řešení pro Vás!

Home Credit a.s. je silná společnost na trhu financí u nás. Díky dostupnému poskytování finančních půjček je jednou z nejvyhledávanějších společností k této problematice u nás. Největší výhodou, se kterou půjčka od Home Credit disponuje je fakt, že při hotovostním úvěru klient získá potřebné peníze ihned na pobočce pošty, doslova na počkání. Půjčujeme pouze klientům v zaměstnaneckém poměru!

K podání žádosti o půjčku stačí dva doklady: doklad totožnosti (jako občanský průkaz, pas, rodný list, řidičský průkaz) a doklad o pravidelném měsíčním příjmu, přičemž není kladen důraz na výši měsíčního příjmu.

Přečtěte si také:  Door půjčka brzy u vás doma

Půjčku lze bez jakýchkoliv sankcí za předčasné splacení půjčky, zcela i částečně splatit. Výše půjčky závisí také na aktuálních možnostech klienta splácet, jelikož do časového horizontu splátkového kalendáře se promítne i úroková sazba půjčky.

Čím rychleji klient bude schopný půjčku vracet, tím příznivější pro něj konečná suma za poskytnutí půjčky bude. Půjčka od Home Credit je příjemnou možností pro ty, kteří potřebují okamžitou finanční částku ihned hotovostně k dispozici. Klienti nejvíce využívají rychlé finanční injekce v době letních radovánek a ve vánočním čase, jelikož jsou měsíční splátky výší částky velmi příznivé, nemusíte se obávat, že by razantně zatížily Váš rodinný rozpočet!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..