Finaktiv – půjčka do výplaty

ID-100152592Jak se tváříte na prázdnou peněženku a platební kartu v době několika dnů před výplatou? Určitě nejde o žádné nadšení a jenom přemýšlíte, jak byste svůj náhlý finanční nedostatek vyřešili bez prosby o půjčení u známých a příbuzných. Ano, nejspíše se půjčce nevyhnete, ale můžete si půjčit od banky nebo od nebankovní společnosti. Hlavně nebankovní možnosti jsou velice rychlé a snadné, protože se zaměřují speciálně na půjčky do výplaty, kde si půjčíte několik tisícovek a vracíte je v období do maximálně několika týdnů – patří sem i společnost Finaktiv.

Výše půjčky od Finaktiv se pohybuje od 500 Kč do 5000 Kč. Domluvit se dá však i na částce až 10 000 Kč, ale musíte počítat se splatností 1 měsíc. Noví klienti mají pravidlo, že si lze poprvé půjčit maximálně 2000 Kč. Posuzování půjčky není nijak omezováno záznamy v registru dlužníků.

O půjčku Finaktiv si mohou požádat osoby z okolí Uherského Hradiště – do vzdálenosti přibližně 20 km od města. Podmínkou ke kladnému posouzení půjčky je mít zaměstnání alespoň 3 měsíce. K žádosti budete dokládat platný občanský průkaz, kopii pracovní smlouvy a výplatní pásky. Také je třeba kopie výpisu z účtu. Půjčit si lze na cokoliv – jedná se o bezúčelovou půjčku.

Přečtěte si také:  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

Splatnost půjčky činí 15 dní. Neúčtují se poplatky předem a ani v průběhu půjčky. Daný je poplatek, který zastupuje úročení. Nejsou potřeba ručitelé ani zástava.

Nejsou stanoveny úroky, ale poplatky. Při půjčení 500 Kč budete muset vrátit 625 Kč, při 1000 Kč se vrací 1250 Kč, při 2000 Kč vracíte 2500 Kč, při 3000 Kč vracíte 3750 Kč, při 4000 Kč vracíte 5000 Kč, při půjčení 5000 Kč budete vracet 6250 Kč. Půjčku si lze sjednat na pobočce společnosti Finaktiv Peníze máte k dispozici okamžitě, žádost se posuzuje a vyřizuje svižně.

Posuzování není spojeno s kontrolováním registru dlužníků. Neplatí se žádné poplatky za sjednání či vyřízení a poskytnutí půjčky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..