Raiffeisen stavební spořitelna vám ukáže směr k pěknému bydlení

Raiffeisen stavební spořitelna umožňuje získát výhodné úvěry na nové bydlení a na rekonstrukce. Klienti mají k dispozici k dispozici profesionální servis do finančních poradců. Raiffeisen stavební spořitelna nabízí služby nejen pro fyzické, ale i právnické osoby, lze financovat investice obcí, BD, SVJ a jiných právnických osob.

Raiffeisen stavební spořitelna má v nabídce výhodné spoření se spořícím tarifem

Stavební spoření vám Raiffeisen stavební spořitelna připraví tak, že se vaše peníze budou snadno zhodnocovat. Následně je můžete využít pro rekonstrukce nebo k pořízení úplně nového bydlení. nejde však jenom o využití peněz na bydlení, stavební spoření vám umožní spořit dětem a posléze jim usnadnit start do samostatného života, anebo si nahromadíte peníze pro finanční rezervu v důchodovém věku.

Jedno z nejvýhodnějších zhodnocení vašich finančních prostředků můžete založit i pro vaše děti. Smlouvu o stavebním spoření za nezletilé dítě uzavírá jeden zákonný zástupce. Musí se prokázat občanským průkazem, kde jsou uvedeny údaje o dítěti uvedeny, nebo rodným listem dítěte, kde jsou údaje o rodičích nebo rozhodnutím soudu.

Přečtěte si také:  Aerofin – Férová půjčka

Jaké výhody má spořící tarif od Raiffeisen stavební spořitelny:

  • pomocí aktivního Internet servisu budete mít bezplatný přístup k vašemu účtu
  • lze měnit spořící tarif na úvěrový – obdržíte tak výhodnou roční úrokovou sazbu 2,99 % z úvěru
  • budete mít garanci úroku z vkladu 1 % ročně
  • státní podpora činí 10 % z vkladů až 2 000 Kč ročně
  • po šesti letech vázací doby lze úspory použít na cokoliv
  • dá se využít překlenovací i řádný úvěr ze stavebního spoření
  • vklady mají zákonné pojištění do 100 000 EUR

Bez omezení můžete zvýšit cílovou částku smlouvy o stavebním spoření pro tarify z momentální nabídky RSTS. U ostatních tarifů není zvýšení cílové částky možné. RSTS ale dává možnost pro změnu sjednaného tarifu smlouvy na některý aktuálně nabízený.

Raiffeisen stavební spořitelna
hadijoyce / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *