Quick půjčka – Qkonto

Quick půjčka – Qkonto
bykst / Pixabay

Kdo by nechtěl vyřešit rychle finanční problémy, které se najednou prostě vyskytnou? Ano, i v nesnázích je možné najít vhodné řešení. Rychlé nebankovní půjčky se staly velice populárními z mnoha důvodů. Za prvé se nemusíte zabývat obsáhlou dokumentací.

Veškerý proces od podání žádosti, přes schválení půjčky až po převod peněz, je velice krátký a svižný. Jeden den se prostě rozhodnete, že si pořídíte extra peníze a budete je následně splácet, druhý den je máte.

Rychlá nebankovní půjčka

Quick půjčka – Qkonto vás svou rychlostí nepřesvědčí jenom podle názvu, ale i podle uskutečněné smlouvy na půjčku. Quick půjčka se poskytuje ve výších od 10 000 Kč do 50 000 Kč. Nikdo se nebude zajímat o účel půjčky, tudíž máte volnou ruku využít peníze na cokoliv chcete bez kontrolování od poskytovatele.

Půjčka je vhodná pro zájemce, kteří mají nějaký stálý příjem s výší o minimální hodnotě 9 000 Kč. Půjčka je určena pouze plnoletým občanům. Může se jednat o zaměstnance, OSVČ, ženy na mateřské dovolené, ale i o důchodce.

Přečtěte si také:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Půjčka bez poplatků předem

Chcete si požádat o půjčku? Udělejte to, protože nic neriskujete. Konkrétně se jedná o neriskování vkladu – poplatku, na posouzení a vyřízení. Půjčka Quick se poskytuje bez poplatků předem. Quick půjčka se dá vyřídit po celé České republice. Čerpání půjčky je libovolné a splácení probíhá v pravidelných splátkách podle dohody. Splácet můžete buď hotovostně nebo bezhotovostním způsobem.

Otázka ručení vás jistě potěší, protože nemusíte shánět žádného ručitele. Nebude provedena ani žádní zástava na váš majetek. Výše úroků se odvíjí podle vypůjčené částky a také podle zvolené doby celkového splácení. Půjčka se schvaluje ihned – ve většině případů a vyplácení je okamžité. Komplikovanější případy půjček k posouzení získají zprávu již do 24 hodin.  

Quick půjčka – Qkonto
bykst / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *