Cetelem Osobní půjčka

cetelem-logoUž jste neudrželi v tajnosti, že máte problémy s penězi? Stejně vám to moc nepomohlo, protože většina přátel je na tom podobně? Ani nemáte příbuzní, které by vám půjčili? Peníze jsou potřeba na různé věci důležité k životu. Může se vyskytnou opravdu hodně situací, kdy budete potřebovat extra částku, kterou doma nemáte naspořenou. Splácení vypůjčené částky může být hračkou, stačí si propočítat, jak zvládnete splácet po danou dobu určenou splátku. K nebankovním poskytovatelům se řadí také společnost Cetelem, kde si můžete půjčit i vyšší částky.

Půjčky se poskytují od 20 000 do 1 000 000 Kč. Pro žádost o půjčku Cetelem budete potřebovat trvalý příjem.  V době své žádosti nesmíte být ve výpovědní lhůtě a ani ve zkušební době. V žádosti je nutné vyplnit osobní informace, údaje o vašem nynějším zaměstnání a momentální finanční situaci.

Cetelem Osobní půjčka je určena pro zájemce ve věku nad 18 let, musí se jednat o fyzické osoby s plnou způsobilostí k právním úkonům. K vyřízení půjčky je potřeba aktivní bankovní účet u jedné z bank na území ČR. K žádosti budete také potřebovat potvrzení o výši příjmu (včetně  partnera/partnerky ze společné domácnosti) nebo 2 poslední výplatní pásky. Dále kopii posledního výpisu z bankovního účtu, oboustrannou kopii občanského průkazu a dalšího jednoho dokladu totožností.

Přečtěte si také:  Jaká úskalí může mít online půjčka ihned na účet?

Cetelem Osobní půjčka se dá využít na cokoliv, není potřeba oznamovat účel. Jestliže máte zájem můžete si půjčit na konkrétní věc a půjde o účelovou půjčku, kde získáte výhodnější úrok. Můžete si tak půjčit např. na automobil, nemovitost, nábytek, elektrospotřebiče apod.  Splatnost půjčky je od 6 do 84 měsíců. Na webových stránkách spol. Cetelem najdete splátkovou kalkulačku, kde jde snadno spočítat splátka z konkrétní půjčky.

Neplatí se poplatky předem, nevyžadují se ručitelé, ale u půjčky mohou být vyžadováni spolužadatelé. Výše úroku je od od 6,9%.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *