Proma – Zaměstnanecká půjčka

martaposemuckel / Pixabay

Proma – Zaměstnanecká půjčka se vám může hodit v době, kdy potřebujete nějaké extra peníze. Může se stát, že vás překvapí nějaký nedoplatek za služby a prostě nebude vyhnutí, abyste se vyhnuli sankčním poplatkům.

Proma – Zaměstnanecká půjčka se vyřizuje velice snadno a rychle. Zaměstnanecká půjčka je zájemcům o půjčení k dispozici v částkách od 5 000 Kč do 200 000 Kč.

Půjčka je určena pro zaměstnance. V době, kdy budete žádat o zaměstnaneckou půjčku Proma, si připravte také kopii občanského průkazu, originál potvrzení vašeho příjmu nebo se může jednat také o důchodový výměr.K ověření kontaktní adresy je nutné doložit kopii nějakého dokladu  – SIPO, výpisu z účtu, účtu za dodávku elektrické energie, plynu apod.

Alternativní nabídka: pokud potřebujete peníze rychle a bez registrů, lze využít nabídky nebankovních společností,které tyto typy půjček nabízejí.

Půjčku Proma získáte na cokoliv, protože se neuvádí se žádný účel. Při žádosti o půjčku nebudete vyzváni k placení žádného poplatku předem za zpracování a posouzení. K půjčce se nepotřebují ručitelé a ani se nebude ručit zástavou na majetek. Na splácení půjčky máte výběr hned z několika termínů. Jde o splácení po dobu 12ti, 18ti, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení se uspokojuje díky pravidelným měsíčním splátkám v předem dojednané částce. Sjednané splátky se dají snadno každý měsíc převádět na bankovní účet společnosti Proma.

Přečtěte si také:  Rychlá půjčka online

V případě, že se postaráte o bezproblémové splácení vaší půjčky, získáte nárok na automatický revolving. Tímto způsobem obdržíte další extra peníze ještě během splácení půjčky. Zároveň budete mít možnost si příště žádat o půjčku se zvýhodněnými podmínkami. Bude pro vás pravidelné splácení obtížné? Potom si včas zažádejte o odklad splátek zdarma.

Výše úroků závis na vypůjčené částce a také na délce splácení. Přesné  úroky vám budou sděleny při sjednávání finančním poradcem firmy. Sjednání půjčky se vyřizuje online způsobem, ale také pomocí infolinky.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..