AB půjčky – Půjčka Klasik

AB půjčkyMožnosti sjednání půjčky jsou různé. Pokud se jedná o půjčku Klasik od AB půjčky můžete zde zrealizovat půjčky v rozmezí od 50 000 Kč do 250 000 Kč. Půjčka se dá využít na cokoliv potřebujete, protože se poskytuje jako neúčelová a účel nebude nikoho zajímat. Pokud byste rádi získali zvýhodněný úrok, můžete si také sjednat účelovou variantu půjčky, kdy přesně udáte, na co se budou peníze využívat.

Splácení AB půjčky a poplatky

Půjčka Klasik od AB půjčky se poskytuje bez poplatku předem za posouzení a vyřízení. Splácení půjčky je možní na dobu od dvou do deseti let. K půjčce nebudete potřebovat ručitele, ale je nutné ručit nemovitostí. Ručení se bere za záruku, nejde o tzv. zpětný leasing. Nemovitost zůstane stále ve vašem vlastnictví. Roční úrok je stanoven v rozmezí 1,3 – 1,8 %. RPSN je stanoveno od 36 %.

Půjčka rychle a snadno

Půjčit si mohou také jedinci se záznamy v registrech dlužníků, protože se nekontrolují. U půjčky není nutné dokládat vaše příjmy. V případě zájmu o půjčku o ni můžete požádat přímo na webových stránkách společnosti ALTO BELLO INVEST s.r.o., kde se nachází formulář k vyplnění potřebnými údaji. Poté stačí kliknutím odeslat a počkat na vyjádření poskytovatele půjčky.  O půjčku si můžete také zažádat telefonickým způsobem či během předem dojednané osobní schůzky se zástupci nebankovní společnosti. Jak dlouho si budete muset počkat na peníze? Nejde o žádné dlouhé lhůty.

Přečtěte si také:  Proma – Zaměstnanecká půjčka

Vyřízení půjčky je většinou otázkou maximálně pěti pracovních dní. Jakmile se vše dojedná a podepíše, jsou vám na základě smlouvy poukázány peníze převodem na váš bankovní účet. Vypůjčené peníze si můžete přebrat také v hotovosti.

V případě vašeho zájmu můžete využít možnost si požádat o odklad první splátky. Pro klienty jsou také připraveny konzultace s úvěrovým specialistou, který vám může vysvětlit všechny náležitosti, kterým nerozumíte.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *