Nebankovní půjčky Cofidis

Nebankovní půjčky Cofidis
PublicDomainPictures / Pixabay

Na českém trhu existuje velké množství nebankovních poskytovatelů půjček a očividně se jim tu daří. V současné době se lidé totiž často dostávají do situací, kdy potřebují půjčit peníze a žádost o půjčku v bance nemusí být vždy úspěšná.

O společnosti

Cofidis působí v České Republice od roku 2004. Celá společnost má ovšem mnohem delší historii. Byla založena v roce 1982 ve Francii a to hlavně za účelem poskytování nákupu na splátky u 3 Suisses. Postupně se však pouze od jednoho produktu přešlo k celé řadě úvěrových služeb. Dnes si tak můžete zažádat o úvěr na cokoli, osobní úvěr, využívat služeb kreditní karty a nebo nakoupit na splátky.

Úvěry Cofidis

Společnost nabízí hned dva typy úvěrů: klasický a revolvingový. Jsou skryty pod názvy Úvěr na cokoliv a Osobní úvěr.

Nebankovní půjčky Cofidis jsou běžné půjčky s nízkou měsíční splátkou bez poplatků. Abyste mohli o úvěr zažádat, tak je potřeba splnit několik základních podmínek. Musíte být občanem České republiky starším 18 let s doložitelným příjmem a nesmíte mít zápis v registru dlužníků. Při vyřízení navíc musíte doložit několik dokladů: potvrzení o výši příjmu, oboustrannou kopii občanského průkazu, kopii druhého dokladu a kopii výpisu z vašeho běžného účtu. Půjčit si můžete částku od 20 000 Kč do 300 000 Kč. Splátky je možné rozložit na 12, 24, 36, 48, 60, 72 a 84 měsíců. O půjčku můžete zažádat online na internetových stránkách společnosti. Jakmile žádost odešlete, dozvíte se, zda je půjčka dostupná a její případné možnosti. Po schválení se k vám peníze dostanou do 48 hodin.

Osobní úvěr je revolvingovou půjčkou. A co to v praxi znamená? Jedná se o půjčku, která je v podstatě obnovitelná. Jakmile pravidelně splácíte, tak si tím zároveň spoříte. Opakovaně si poté můžete půjčit již bez vyřizování a papírování. Půjčit si můžete od 40 000 Kč do 150 000 Kč. K úvěru je navíc pojištění neschopnosti splácet GARANCE+, které zahrnuje ztrátu zaměstnání, dočasnou pracovní neschopnost, úplnou ztrátu samostatnosti či úmrtí. Podmínky získání půjčky jsou stejné jako u předešlého úvěru. Musíte být občanem České republiky starším 18 let s doložitelným příjmem. Společnost nahlíží do registru dlužníků, takže váš zápis v něm je nepřípustný.

Přečtěte si také:  Dinero - finance & reality – půjčka do výplaty

Využít můžete i Cofidis Kreditní kartu. Tu můžete mít neustále u sebe a použít pouze ve chvíli, kdy budete potřebovat peníze. Vedení karty je na první rok zdarma. Úvěrový limit je 150 000 Kč a při řádném splácení si můžete znovu půjčit, jelikož se stejně jako u Osobního úvěru jedná o revolvingovou půjčku. Podmínky získání jsou totožné s oběma předešlými úvěry.

Chcete si koupit nový počítač či televizi, ale již vám na to nestačí finance? Nezoufejte, se společností Cofidis máte možnost nakupovat na splátky u jejích obchodních partnerů. A jak to probíhá? Po vybrání produktu si s prodejcem domluvíte výši splátek, dobu, po kterou budete splácet a vyplníte žádost. Po chvíli se ještě v obchodě dozvíte, zda byla vaše žádost schválena. Pokud vše dopadne podle vašich představ, tak si zboží můžete po podpisu smlouvy hned odnést. A postačí, když na místě v hotovosti uhradíte alespoň 10 % z ceny.

Výše úvěru může být od 3 000 Kč do 150 000 Kč. Aby vám byl úvěr schválen, tak musíte být občan ČR starší 18 let s pravidelným měsíčním příjmem a jakýmkoliv běžným účtem. Potvrzení o výši příjmu dokládáte jen v případě, že úvěr je vyšší jak 50 000 Kč.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *