Rychlá online půjčka

Rychlá online půjčka
PDPhotos / Pixabay

Rychlá online půjčka patří mezi moderní způsoby úvěrování a díky pohodlnosti získání je i značně dostupná a populární. Peníze můžete mít na účtu již do 24 hodin, přičemž čas od podání žádosti po schválení většinou není delší než pár hodin, čili již ve stejný den jako o úvěr požádáte ho můžete i získat.

K získání této půjčky Vám stačí navíc jen občanský průkaz a není třeba žádné potvrzení o příjmu. Výhodou je i to, že je to úvěr bezúčelové.

Tyto půjčky poskytují specializované nebankovní společnosti, které nabízejí především krátkodobé mini úvěry od 50 Kč až do 500 Kč a se splatností od 15 dnů do několika měsíců. Čím jste déle klientům nebankovní společnosti, tím více a na delší období si můžete půjčit. Úrok bývá ale dost vysoký, běžně i přes 30 procent, avšak vzhledem na krátkou dobu splatnosti nepřeplatí až tak mnoho. Co je důležité je si všímat i poplatky, které celkové úročení půjčky navýší.

Rychlá online půjčka tohoto druhu se vyřizuje prostě jen s občanským průkazem. Nejprve je třeba vyplnit online žádost, kde si zvolíte výši úvěru, délku splatnosti a vyplníte osobní údaje. Tu pak už jen stačí odeslat přes webovou stránku poskytovatele, který ji posoudí, přičemž mnohdy to netrvá déle než hodinu.

V případě schválení Vám peníze přijdou na účet nebo v hotovosti přes kurýra v průběhu 24 hodin. Samozřejmě jde o bezúčelové úvěry, čili použití je na Vás.

Tip pro Vás: Proč jsou půjčky v současné době tak oblíbené.

Rychlá online půjčka na vyšší částku si už vyžádá i dokladování příjmu a v případě velmi vysoké částky například přes 500 000 Kč třeba ručitele. Do této částky se dá ale půjčit i bez nutnosti ručení, přičemž doba splatnosti může být i 5 let, takže si dovedete snížit splátku. Pokud máte zájem o tento druh úvěru, bude vyřízení trvat o něco déle, protože nebankovní společnost si Vás už více prověří. Výhodou je mnohem nižší úrok pod 20%, což se už blíží bankovním úrokem.

Přečtěte si také:  Raiffeisen stavební spořitelna vám ukáže směr k pěknému bydlení

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *