Door půjčka brzy u vás doma

Získat extra peníze v poměrně krátkém období není dnes žádným problémem, protože půjčky jsou velice populární. Rychlá půjčka je dostupná také od společnosti Door Financial, která má pro své klienty připravenou Door půjčku. Je dostupná až po několik desítek tisíc.
Půjčka na cokoliv
Door půjčka se poskytuje v rozmezí od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Je úplně jedno, na co budete chtít peníze využít. Jedná se o neúčelovou půjčku, kde se vás nikdo nebude ptát na co chcete peníze. Můžete se rozmyslet klidně stokrát, než peníze vydáte.

Při žádání o půjčku je nutné, abyste patřili k občanům ve věku nad osmnáct let. K žádosti budete dokládat občanský průkaz nebo další průkazy o vaší totožnosti s fotografií. Může se jednat například o řidičský průkaz, cestovní pas apod. Žádost bude posuzována jedincům s pravidelným příjmem a s trvalým bydlištěm na území České republiky.

Rychlá půjčka bez ručitele

U půjčky se nevyžaduje ručitel a nebude se provádět ani zástava na váš majetek. Půjčka se poskytuje bez poplatku za vyřízení půjčky i za vedení účtu. Úrok se nestanovuje, ale místo úročení očekávejte poplatky, které budete znát předem. Vlastně nahrazují úroky. Splácení půjčky musí začít sedm dní po poskytnutí půjčky.

Přečtěte si také:  Propracované malé půjčky pro občany

Doba splatnosti je možná na 30, 40 a 52 týdnů. Pravidelné splátky se musí zajistit každý týden. Splátky jsou vybírány na adrese bydliště klienta v předem dojednaných termínech. V případě zájmu můžete půjčku zaplatit i před stanoveným datem, v případě celého splacení předem bude částka snížena o nějaké poplatky.

Půjčka bude vyřízena u vás doma. Přijde za vámi obchodní zástupce nebankovní společnosti a sepíše žádost o půjčku. Bude se prověřovat také schopnost splácení. Žádost se vyhodnotí do 48 hodin a následně se vyplatí peníze. Půjčku můžete zrušit ve lhůtě 14 dnů od podepsání smlouvy.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..