Vitacredit

Půjčka Vitacredit je dostupná až do výše 50 000 Kč (další dostupné půjčky do 50000 Kč). Jedná se o neúčelovou půjčku, což znamená, že vámi půjčené peníze budou mít libovolné použití a nebude třeba účel půjčky nijak dokládat.

O půjčku si můžete požádat přímo na stránkách společnosti, kde z pohodlí domova vyplníte online žádost o půjčku a budete jenom krátký čas čekat na vyjádření o schválení nebo zamítnutí.

Kdo může získat půjčku od Vitacredit?

O půjčku Vitacredit si může požádat kdokoliv plnoletý, tedy s věkem nad osmnáct let. Ženatí muži nebo vdané ženy musí k účasti na půjčce pozvat ještě své manželky nebo muže. Podpisem manželů na půjčce se docílí spoludlužnictví – tady si dejte pozor, jakmile se někdy rozvedete, stále budete za pohledávku zodpovědni oba dva, dokud se celá nezaplatí.

Doba splácení je možná od šesti do 120 měsíců. Pokud budete předem vědět, že nebude možné dodržet dojednanou dobu splatnosti, požádejte si včas o prodloužení splátek na delší dobu – je to možné až o několik měsíců. U půjčky Vitacredit nemusíte mít ručitele, ale vyžaduje se ručení nemovitostí.

Jaké si musíte připravit doklady? Budete potřebovat vyplněnou žádost o půjčku, občanský průkaz a potvrzení o průměrném čistém měsíčním příjmu za poslední tři měsíce.  O půjčku můžete požádat i v čase, kdy vám hrozí exekuce – zabráníte jí díky Vitacredit. Budete ručit nemovitostí, obstaráte tedy list vlastníka nemovitosti. Pokud nebudou zůstatky dříve získaného úvěru převyšovat 50% zástavy nemovitosti, lze získat půjčku. V tomto případě doložíte zůstatek dřívějšího úvěru. O půjčku si můžete požádat také telefonicky.

Americká hypotéka od Vitacreditu

Od Vitacredit je k dispozici také americká hypotéka , kde se rovněž vyžaduje zástava nemovitostí. Půjčení probíhá v několika variantách. U jedné si lze půjčit částky od 50 000 Kč výše s dobou splácení od 12 do 120 měsíců. U druhé varianty získáte částky od 100 000 Kč.

Žádost online o půjčku