Vata Online

VATAonline vám pomůže v době, kdy budete řešit finanční problémy. Půjčka do výplaty od Vata Online je určitě dobrým a hlavně dostatečně rychlým řešením v čase, kdy budete koukat, kde sehnat peníze navíc. Další společností, která nabízí půjčky do výplaty, je finanční společnost Omega.

VATA online – krátkodobé nebankovní půjčky

K podání žádosti a posouzení budete potřebovat online přístup. Díky online formuláři snadno požádáte o půjčku ve chtěné výši. Půjčka Vata Online je možná až do částek 4 999 Kč. V případě, že se stanete dobrými a stálými zájemci o půjčku, bude vám umožněno si půjčit až 8000 Kč. Půjčka je neúčelová a můžete si tedy půjčit na cokoliv potřebujete – účel se nijak nedokládá.

Půjčit si mohou klienti, kteří mají zdroj stálých příjmů, protože je budou dokládat. Nemusí jít však jenom o příjmy ze zaměstnání, ale také o příjmy z živnosti,  z peněžité pomoci v mateřství nebo z důchodu. Příjem by však měl činit minimálně 10 000 Kč čistého za jeden kalendářní měsíc. V případě, že nebudete mít dostatečně vysoký příjem na půjčení určité částky, bude vám zástupci společnosti sděleno, kolik si můžete půjčit s vaším příjmem. Rovněž nebude půjčka vyhovovat zájemcům o půjčku, kteří mají nějaké resty s dluhy z minulosti. Při žádosti se kontrolují registry dlužníků. Po prověření všech náležitostí budete telefonicky kontaktováni a prověří se některé vámi uvedené údaje.

Jaká je splatnost půjčky VATAonline?

Splatnost byla stanovena na maximálně 35 dní. Máte možnost půjčku předčasně splatit. Při předčasném splacení půjčky vám bude vrácen přeplatek za úročení dnů, o které jste placení zkrátili. Při první žádosti o půjčku počítejte s placením registračního poplatku ve výši 1 Kč – ten pošlete pro ověření ze svého účtu v bance.

Ručení půjčky není vyžadováno. Nemusíte shánět ručitele ani se starat o zástavu majetku. Peníze budou zaslány na váš bankovní účet v libovolné bance už do patnácti minut od schválení a vyřízení. O výhodách půjčky bez registru čtěte na těchto stránkách.