Provident

Půjčka Provident se bude hodit každému, kdo potřebuje rychle a snadno peníze na cokoliv. Ano, u půjček od Providentu nemusíte dokládat účel půjčení peněz.

O půjčku Provident nejsnadněji zažádáte zde, ale je také možná telefonická žádost.

Připravenou online žádost stačí vyplnit a po odkliknutí bude odeslána na příslušné místo k posouzení. Vyřízení je super rychlé a již druhý den můžete mít požadovanou sumu peněz k dispozici. Peníze z půjčky předávají osobně zástupci společnosti už do několika hodin a v hotovosti.

Kolik vám Provident půjčí?

Půjčka Provident je k dispozici v částkách od 4 000 Kč do 80000 Kč. Pro zajištění půjčky není nutné shánět žádné ručitele a nevyžaduje se ani jiný druh zajištění. Celorepublikově fungují obchodní zástupci – ti vám budou nablízku a pomohou vždy, když bude potřeba probrat něco konkrétního. Peníze lze získat také bezhotovostně – převodem peněz na váš bankovní účet.

Půjčka je určena pro osoby s trvalým příjmem. Konkrétní výše půjčky se posuzuje individuálně. K půjčce se dokládají průkaz totožnosti, potvrzení o trvalém bydlišti a doklad o pravidelném příjmu. Půjčka je dostupná i osobám s poměrně nízkými příjmy. Dokonce je povoleno mít nějaké nesrovnalosti ve splácení z minulosti – mít záznam v registru dlužníků. Můžete být požádáni o potvrzení o sociálním pojištění.

Půjčka se poskytuje bez poplatku předem za posouzení žádosti. Doba splácení je možná na 45, 60 a 100 týdnů. Předem vám bude oznámeno, kolik celkem zaplatíte peněz i s poplatky. Částka bude pevná a bude platit při dodržení stanovených podmínek. Nepřekvapí vás žádné skryté poplatky.

Úroková sazba se odvíjí podle toho, jakou jste si vybrali půjčku. Poplatky závisí na době splatnosti půjčky a na poskytnuté výši. Celkovou částku budete znát předen, třeba pomocí online kalkulačky na stránkách společnosti Provident.

Provident půjka – online žádost?