Proma – Zaměstnanecká půjčka

martaposemuckel / Pixabay

Proma – Zaměstnanecká půjčka se vám může hodit v době, kdy potřebujete nějaké extra peníze. Může se stát, že vás překvapí nějaký nedoplatek za služby a prostě nebude vyhnutí, abyste se vyhnuli sankčním poplatkům.

Proma – Zaměstnanecká půjčka se vyřizuje velice snadno a rychle. Zaměstnanecká půjčka je zájemcům o půjčení k dispozici v částkách od 5 000 Kč do 200 000 Kč.

Půjčka je určena pro zaměstnance. V době, kdy budete žádat o zaměstnaneckou půjčku Proma, si připravte také kopii občanského průkazu, originál potvrzení vašeho příjmu nebo se může jednat také o důchodový výměr.K ověření kontaktní adresy je nutné doložit kopii nějakého dokladu  – SIPO, výpisu z účtu, účtu za dodávku elektrické energie, plynu apod.

Alternativní nabídka: pokud potřebujete peníze rychle a bez registrů, lze využít nabídky nebankovních společností,které tyto typy půjček nabízejí.

Půjčku Proma získáte na cokoliv, protože se neuvádí se žádný účel. Při žádosti o půjčku nebudete vyzváni k placení žádného poplatku předem za zpracování a posouzení. K půjčce se nepotřebují ručitelé a ani se nebude ručit zástavou na majetek. Na splácení půjčky máte výběr hned z několika termínů. Jde o splácení po dobu 12ti, 18ti, 24, 30, 36, 42 a 48 měsíců. Splácení se uspokojuje díky pravidelným měsíčním splátkám v předem dojednané částce. Sjednané splátky se dají snadno každý měsíc převádět na bankovní účet společnosti Proma.

V případě, že se postaráte o bezproblémové splácení vaší půjčky, získáte nárok na automatický revolving. Tímto způsobem obdržíte další extra peníze ještě během splácení půjčky. Zároveň budete mít možnost si příště žádat o půjčku se zvýhodněnými podmínkami. Bude pro vás pravidelné splácení obtížné? Potom si včas zažádejte o odklad splátek zdarma.Výše úroků závis na vypůjčené částce a také na délce splácení. Přesné  úroky vám budou sděleny při sjednávání finančním poradcem firmy. Sjednání půjčky se vyřizuje online způsobem, ale také pomocí infolinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *