Nebankovní dům – půjčka do výplaty

70Kdo by se nepotýkal s finančními problémy? Vyskytují se stále častěji a člověku dá opravdu hodně práce, aby je správně zvládl a nepropadl se do nemilosrdné exekuce. Pokud si půjčíte a budete řádně splácet, nemůže se vám stát, že přijdete exekucí o peníze nebo majetek. Nebankovní dům je jednou z nebankovních společností, které se soustředí na půjčky s extra rychlým vyřízením.

Kolik si můžu půjčit?
Nebankovní dům poskytuje částky od 500 Kč do 10 000 Kč. Pozor však na podmínky pro úplně nové klienty – zde musíte počítat s omezením půjčky na částky od 500 Kč do 2000 Kč. V případě, že půjčovací proces podstoupíte několikrát bez problémů, můžete získat maximální sumy, tedy od 500 Kč do 10 000 Kč. O půjčku se mohou zajímat pouze občané ČR, kteří vlastní platný občanský průkaz. Zároveň musí mít žadatelé věk od dvaceti do 68 let. K vyřízení půjčky je potřeba vlastnit také mobilní telefon.

Půjčka na cokoliv

Ano, i půjčka od Nebankovního domu nevyžaduje udávání účelu použití a vypůjčené peníze můžete použít na cokoliv se vám zrovna hodí. Půjčka musí být splacena nejpozději do patnácti dnů. Žádné poplatky předem nebudete platit a nebudete potřebovat ani ručitele, což je určitě plusem, protože dnes se vám málokdo zaručí za půjčku. Za půjčení se nepožaduje ani zástava na majetek.Kolik zaplatíte navíc? Úroky nejsou v tomto případě stanoveny, ale jsou dány poplatky k určité výši a době splatnosti. Všechno musíte společně splatit v dojednaném termínu, aby nebylo přistoupeno k sankcím. Například u půjčky 1000 Kč vrátíte za 15 dní 1200 Kč, u půjčky 2000 Kč do 15 dní vrátíte 2400 Kč apod. Pro sjednání půjčky stačí vyplnit online formulář s osobními údaji. Pokud dojde ke schválení, budou se peníze převádět váš bankovní účet. Můžete zajít také přímo do kanceláře, kde lze získat hotovost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *